Відправте повідомлення:

Домашні кінотеатри. Проектори, Караоке-системи.

Розумний будинок

Домашні кінотеатри

Домашній кінотеатр це, насамперед спеціально виділене та підготовлене приміщення, до якого інтегровано комплект обладнання та реалізовано керування цим комплектом. Комплект обладнання – це відеосистема, що включає проектор, екран і джерело відео, аудіосистема – акустичні системи та підсилювальне обладнання та система управління домашнім кінотеатром

 

Проектор для домашнього кінотеатру

Основою більш-менш пристойного кінотеатру є проектор, що відноситься до категорії проекторів для домашнього кінотеатру, які відрізняються найвищою якістю відображення відео та низьким шумом у роботі.

Проектор з екраном – складне в установці рішення, що вимагає правильної установки, певної підготовки приміщення, виведення в місце встановлення проектора необхідних кабелів. Впоратися з цим завданням зможуть лише фахівці, які мають багаторічний досвід подібних інсталяцій.

Акустика доманього кінотеатру

Звукова система домашнього кінотеатру – не менш важливий компонент, тут важливий як правильний акустичний розрахунок самого приміщення з подальшою його акустичною обробкою так і правильний вибір акустичних систем, заснований на моделюванні роботи акустики в приміщенні, що розглядається, і на особисті вимоги замовника.

Якщо приміщення маленьке, наприклад, вітальня або спальня в квартирі, цілком можна обійтися саундбаром у комплекті з сабвуфером, якщо ж планується окреме приміщення з попередньою підготовкою та звуковою обробкою, то тут вже потрібен повноцінний потужний багатоканальний комплект.

.

 

Отримайте індивідуальну пропозицію

Караоке-системи

Хорошу звукову систему можна використовувати для караоке. Достатньо доповнити її спеціальним обладнанням – купити процесор, мікшер і мікрофони.
Але якщо потрібна справжня караоке система – для неї краще використовувати окремий звуковий тракт. Традиційне Hi-Fi&Hi-End обладнання для повноцінної системи не підійде, воно просто не впорається з широким динамічним діапазоном, що розвивається вокальними мікрофонами

Керування домашнім кінотеатром

Керування цим складним комплексом обладнання зможе виконати спеціальний контролер, наприклад будь-який керуючий процесор з лінійки Crestron, який керуватиме проектором, екраном, аудіопроцесором (аудіоресівером) і, відповідно, багатоканальним звуком, а також необхідними освітленням і кліматом. Правильно налаштований і запрограмований процесор Crestron позбавить десятка пультів і необхідності маніпуляцій з ними.  Наприклад, якщо треба зробити паузу в перегляді, достатньо однієї команди, щоб зупинити відтворення, увімкнути світло, “зашторити” проектор, підняти екран – у багатьох домашніх кінотеатрах двері знаходяться по той бік екрану і т.д.

Цей процесор можна використовуватиме керування іншими системами у будинку чи квартирі – шторами, освітленням, кондиціонерами, тобто. реалізувати повноцінну систему розумного будинку.

Ми здійснюємо інсталяцію домашнього кінотеатру, караоке систем, Hi-Fi та Hi-End стереосистем як у рамках проекту з автоматизації будинку чи квартири, так і у вигляді окремих рішень.
Ми допоможемо Вам підібрати проектор та екран, звукову систему, надамо допомогу в акустичній підготовці приміщення, у прокладанні необхідних кабелів і звичайно ж проконсультуємо з питань, що виникли.

Установка телевизоров

Що може бути простіше придбання телевізора? Почитав кілька оглядів – порівняв, подивився в магазині “наживо” – купив. Деякі магазини пропонують навіть встановлення, якщо телевізор передбачається вішати на стіну. Однак, буває необхідність нестандартної установки телевізора – на стелю, на тонку або скляну перегородку, або, наприклад, пересувати телевізор за допомогою спеціального ліфта – висувати і ховати його в меблеву нішу або на стелі. У цих випадках ми можемо допомогти вам як з допомогою у виборі та придбанні телевізора так і в його встановленні . Також надамо допомогу у підборі кабелів та спеціального комутаційного обладнання для складних систем.

Домашні кінотеатри схема підключення

Переваги. Домашні кінотеатри

01

Сучасне обладнання, висока якість зображення і звуку. "Розумне" керування комплексом обладнання

02

Наші рішення гармонійно інсталюємо в найрізноматніші інтер'єри.

03

Гарантійне і післягарантійне обслуговування, інфомаційна і технічна підтримка на протязі всього сроку експлуатації

Працюємо з кращими виробниками

Залишились питання?

Відправте повідомлення:

залиште заявку

І ми Вам відповімо!

  Дякуємо за Вашу заявку

  мы передзвонимо Вам найближчим часом

  Зворотний зв'язок

  залиште заявку і ми вам передзвонимо протягом години

   Зворотний зв'язок

   залиште заявку і ми вам передзвонимо протягом години